Srpen 2012

Nové šálky

30. srpna 2012 v 21:13 | Malva |  Švadlenčin deníček
Takže dneska jsem dodělala další šálku, již třetí v pořadí. Tentokrát je to netradiční barevná kombinace červené a žluté, pro panenky Barbie kombinace bych řekla dost nevšední...Takže tady je pár fotek s Barbie modelkou...Tak snad se vám bude líbit..:)

Tak už je to tady...:)

29. srpna 2012 v 22:01 | Malva |  Švadlenčin deníček
Tak konečně je tady den, kdy dojde na slibované šálky. V této limitované edici pro podzim 2012 jsou jenom tři kusy a to v barvách růžovo/šedá; růžovo/černá a červeno/žlutá. Bohužel zatím došlo jen na dvě - na růžovo/šedou a růžovo/černou. Tak snad se vám budou líbit a můžu říct že už v téhle chvíli se pracuje na zbývající šálce, která snad taky bude brzo k dostání u mě v obchůdku.


Takhle to vypadá když dostanu nápad...:)

27. srpna 2012 v 20:33 | Malva |  Švadlenčin deníček
Není to tak dávno, co jsem se nadchla pro nápad začít šít. Původně to byl jenom nápad začít šít takové ty vycpávané figurky co jich je všude spousta, ale nakonec jsem se nadchla i pro nápad šití na panenky, a hlavně teda na panenky Barbie. :)
Proto jsem začala vystřihovat z půjčených máminých časopisů obrázky různých šatů abych měla kde čerpat inspiraci. Při této činnosti jsem narazila na moc pěkný nápad..v jednom časopise jsem narazila na podzimní šálku udělanou z bambulek..tento nápad mě přímo nadchl..Mamča mi sice slíbila,že mi jí vyrobí, ale já jsem nemohla připustit aby i moje panenky zůstaly pozadu. Proto se tu už snad brzy objeví kolekce fotek těchto šálek a když zbyde ještě trošinku času, budete si je moci v limitovaném množství objednat u mě v obchůdku, na který sem později přidám odkaz....:)