Září 2012

Kolekce náhrdelníčků "Luxury butterfly"

6. září 2012 v 13:54 | Malva |  Barbie doplňky
Takže je to tady jak jsem slíbila. Vkládám sem další kolekci barbie náhrdelníčků s názvem "Luxury butterfly". Sada se skládá ze dvou náhrdelníčků v barvách hnědá/stříbrná a hnědá/zlatá s větším motýlkem v barvě hnědé na konci každého řetízku. Náhrdelníčky budou zase na objednávku jako tomu bylo u předchozí kolekce. Tyto dva náhrdelníčky budou stát 30 Kč.


Pokud se vám náhrdelníčky líbí můžete si je objednat na e-mailu: svadlenka-malva@centrum.cz nebo zanecháním komentáře u tohoto článku se svou e-mailovou adresou a já už se vám ozvu

Vzorník korálků č. 1

6. září 2012 v 13:48 | Malva |  Vzorník látek a korálků

-> vzor korálků pro kolekci šperků "Diamant selection"
1. barevné slzičky v barvě korálků
2. žlutá
3. tyrkysová
4. bíla
5. světlezelená
6. růžová
7. fialovo-modrá-> vzorník korálků ke kolekci náhrdelníčků "Luxury butterfly"
1. stříbrné malinké trubičky
2. hnědá
3. žluto-zlatá

Korálky...korálky od Natálky :)

5. září 2012 v 21:37 | Malva |  Švadlenčin deníček
Tak u mě v poslední době vypukla hotová korálkománie. Pro samí pytlíček s korálkama si není pomalu ani kam sednout..:D ne to trošku přeháním, ale těch korálků mám opravdu hodně..Možná si už někteří čtenáři všimli, že do rubriky "Barbie doplňky" přibyli náhrdelníčky z korálků..:) A pokud ne, tak tam můžete kdykoliv nakouknout..

V nejbližších dnech se mi snad podaří sestavit vzorník korálků, takže si budete moci sami zkombinovat barevné kombinace a třeba i koncové přívěsky...

Jde o to, že při výrobě kolekce "Diamant selection" mě to korálkování tak nadchlo, že snad už v brzké době se budete moci těšit na další kolekce šperčíků pro Barbie v rubrice "Barbie doplňky". Tak třeba si některé vyberete a koupíte si je u mě v obchůdku. Záleží na kolekci kolik tam bude k dispozici náhrdelníčků, ale platí, že cena jednoho náhrdelníčku je stále 15 Kč.

Nová kolekce náhrdelníčků

3. září 2012 v 19:49 | Malva |  Barbie doplňky
Snad na světě neexistuje žena, která by někdy nezatoužila po skvostném náhrdelníku, který by pomohl ozvláštnit její slavnostní šaty nebo doplnit její už tak početnou sbírku náhrdelníků, náramků a náušnic.

A myslím, že ani slečna Barbie není vyjímkou. Dokonce i ty mé zatoužili po tom, roztříštit jednotvárnost běžných dnů a udělat si radost nečím opravdu krásným. Nemohla jsem odolat jim dopřát tu radost z nového doplňku a tak jsem speciálně pro ně vytvořila novou kolekci šperků z korálků nazvanou "Diamant selection".

Náhrdelníky jsou vytvořeny v pěti oblíbených barvách - růžová, fialová, zelená, modrá a perleťová. Dominantou těchto náhrdelníků je velký korálek ve tvaru slzy v barvě náhrdelníku.

Náhrdelníčky jdou panenkám přetahovat přes hlavu a to i pokud má panenka trochu bujnější kštici.

Náhrdelníčky najdete u mě v obchůdku a kolekce těchto pěti náhrdelníčků bude stát 75 Kč. Náhrdelníčky budu vyrábět na zakázku..takže doba dodání bude tak 1-2 týdny. Pokud si budete chtít u mě řetízky objednat napište mi na e-mail: svadlenka-malva@centrum.cz

-> kolekce šperků "Diamant selection"